review rating 5  Користувався послугами Ярослава і як ФОП, і як директор двох компаній. Компетентний юрист, на якого можна покластись по будь-яких юридичних питаннях як по міжнародній співпраці, так і по діяльності в межах України. Завдяки Ярославу ми виграли суд проти Фонду захисту інвалідів в 2018 році як в першій, так і в другій інстанції. Працюємо з Ярославом вже більше 3 років і результом більш ніж задоволені!

  thumb Oleksandr Gumeniuk

  review rating 5  З Ярославом я познайомилася в 2011 році після того, як податкова поліція в масках з автоматами вилучила на нашому підприємстві усі бухгалтерські документи за декілька років, усю комп’ютерну техніку, печатки та заблокувала рахунки. З його допомогою наші права були поновлені -документи, техніку і печатки повернули, рахунки розблокували. В подальшому Ярослав неодноразово займався податковими спорами, включаючи етапи заперечення, адміністративного і судового оскарження, захищав інтереси підприємства при смертельному випадку на виробництві. Він вміє знайти спільну мову з керівництвом підприємства та переконати їх у правильності вибраної ним стратегії, при цьому дослухається і до їхніх думок. Особисто мене приємно вразила швидкість і якість роботи Ярослава, коли він за один день опрацьовував акт перевірки на 100-150 сторінок, а наступного дня готовив текст заперечення, скарги чи позовної заяви. У судовому засіданні вміє охопити широкий спектр питань, не залишивши жодного запитання без відповіді акцентуючи увагу на головних моментах. Швидко орієнтується в ситуації, не дає опонентам його спантеличити. Для обґрунтування правової позиції в податкових спорах часто використовує листи самої податкової. Що тут говорити - чесний, порядний, тримає слово, доводить справу до кінця. З таким адвокатом можна ламати стереотипи (стосовно безперспективності спорів з контролюючими органами) і при цьому законними методами.

  thumb Ірина Зав

  review rating 5  Я висловлюю щиру подяку Богачуку Ярославу Олександровичу за те, що вин впродовж тривалого часу професийно и послидовно захищае интереси моеи симьи. Це людина чести и професийнои етики, з високим ривнем знань. Вин тактовно пидийшов до проблем нашои симьи и у спилкуванни з ним ми також видчули психологичну пидтримку, яка була нам необхидна .Вин, як нихто инший, зумив досконало забезпечити активну взаемодию з правоохоронними органами , захищае в суди. Хочу також зауважити, що адвокатська дияльнисть,це насамперед великий труд, який иде вид серця и для людей . И Ярослав Олександрович, як нихто инший,вмие зрозумити проблему ,порадити, допомогти. Це людина з щирим серцем и високим професийним ривнем знань.

  thumb Світлана Полюхович

  review rating 5  Дякую Ярославу Олександровичу,за хорошу працю і виграну справу!Дуже чесний,професійний,справедливий та порядний адвокат.Мені дуже повезло,що я Вас знаю!

  thumb Kotiuk Nata

  review rating 5  Ярослав Богачук є справжнім професіоналом своєї справи. Окрім професіоналізму йому притаманні не менш важливі риси, такі як, порядність, чесність та відповідальність. Це адвокат, який завжди дотримується своїх обіцянок, вчасно та якісно готує процесуальні документи. Власний стиль мислення допомагає йому завжди знаходити в складних ситуаціях прості та дієві рішення. Якщо ви потребуєте професійного та відповідального адвоката звертайтеся до Ярослава Богачука.

  thumb Інна Романова

  review rating 5  I know Yaroslav from 2010, the year I started business in Lutsk . As a foreigner, I needed a good, loyal and honest lawyer. As for me, I cannot imagine another person, who would help me so loyally through all the troubles.

  thumb Christof Conings

  review rating 5  Хочу висловити щиру подаку адвокату Богачуку Ярославу Олександровичу за якісну роботу, високий професіоналізм, тактовність, відповідальність, порядність і справедливість!!! Нехай Господь Вам допомагає і захищає!!!!! Всім раджу, не пошкодуєте!!! Це знавець своєї справи, людина з високим інтелектом і професійними здібностями!!!

  thumb Жанна Падалюк

  review rating 5  Дуже гарний адвокат, який з великою відповідальність відноситься до своєї справи

  thumb Інна Богачук

  review rating 5  Оперативно, якісно, відповідально. Рекомендую.

  thumb Максим Благовірний

  review rating 5  Швидко, професійно, доступно. Дякуємо за консультацію!

  thumb Олександр Герасимчук

  review rating 5  Співпрацювали як по питаннях бізнесу так і по особистих. Лише позитивний досвід. Один з небагатьох, хто робить юридичну роботу на совість та готовий розбиратися в нішевих корпоративних питаннях.

  thumb Serhiy Prokopchuk

  review rating 5  З Ярославом Богачуком наше господарство співпрацює майже 10 років. За цей час зверталися з різноманітних питань, переважно майнових і земельних, маємо історію виграних судових спорів, безліч консультацій. Я безмежно вдячна за високий професіоналізм, добросовісний підхід, порядність і людяність.

  thumb Виктория Конингс

  review rating 5  Ярослав зміг допомогти мені у справах, які багато хто вважав безнадійними. Дуже професійний, грамотний, порядний, чуйний до клієнта та уважний до деталей адвокат і просто хороша людина, якій можна довіряти.

  thumb Вадим Слива

  review rating 5  Неодноразово зверталась до пана Ярослава за юридичними консультаціями і допомогою. Отримала високопрофесійну допомогу, позитивне вирішення питань. Консультації завжди були оперативними, зрозумілою , як не для юриста, мовою,у зручний для клієнта час. Хочу відзначити доброзичливість, тактовність, порядність та надійність пана Ярослава. Якщо Вам потрібна фахова допомога адвоката , то Вам без сумнівів до Богачука Ярослава Олександрович.

  thumb Наталія Даценко