Пріоритет інтересів клієнта та конфіденційність

Ви можете бути певними, що Ваш адвокат не співпрацює з опонентами, не “зливає” інформацію, не піддасться тиску і не здасть Ваші інтереси. Я готовий відстоювати законні права та інтереси клієнта, навіть якщо для цього треба буде вдаватися до непопулярних, але правових заходів.

Орієнтованість на позитивний результат

Моїм прагненням є максимальний захист прав та інтересів особи, тож я намагаюся забезпечити клієнту потрібний кінцевий результат. Залежно від ситуації, цього можна досягнути різними методами. Трапляється, що навіть і в безперспективних справах внаслідок грамотно побудованої стратегії можливо якщо не перемогти – то, принаймні, завершити спір примиренням на взаємовигідних умовах.

Відповідність кваліфікації та постійне вдосконалення

Є ряд галузей права, в яких у мене немає досвіду роботи. Тож якщо Ваша ситуація з таких – я чесно про це Вам повідомлю, а не шукатиму в Інтернеті потрібні шаблони в надії на “авось пройде”. В будь-якому випадку, у мене є колеги, які спеціалізуються в інших галузях і я зможу Вам їх порадити, або співпрацювати разом із ними над Вашими питаннями.

Кожен день роботи адвоката – це постійне навчання чомусь новому. Як і стосовно нашого непостійного законодавства, так і в частині способів його застосування. Тож доводиться постійно вдосконалюватися, доводячи ремесло до мистецтва.

Я не даю хабарів

Цілком серйозно. При наданні правової допомоги я керуюся своїм досвідом, знаннями, обставинами справи і вживаю всіх законних заходів для захисту інтересів клієнта. Якщо вимагатиме ситуація – я готовий відстоювати законні права та інтереси клієнта, навіть якщо для цього треба буде вдаватися до непопулярних, але правових заходів.

Дехто вважає, що його справа буде успішнішою, якщо він домовиться із прокурором або суддею. Але не забувайте, що будь-яка справа проходить кілька інстанцій. І не у всіх інстанціях є шанси на домовленості, тож правова позиція у справі має бути бездоганна. А що трапиться, якщо намагаючись “домовитись”, людина натрапить на принципового прокурора чи суддю? Тоді може настати відповідальність за дачу хабаря. До кого тоді йти домовлятися? 🙂

Повна і достовірна інформація для прийняття рішень

Опрацювавши Вашу проблему, я зможу надати Вам відповідь, з якої для себе Ви зможете прийняти рішення, як діяти далі. У випадку, якщо Ваша ситуація видаватиметься безнадійною, я повідомлю про це, не намагаючись створити у Вас ілюзії, що все буде добре. Є проблеми, в яких і найкращий адвокат не допоможе, тож ліпше буває не тратити час та гроші на вирішення конкретної ситуації.

Індивідуальний підхід до клієнта

Для кожної людини її справа – найбільш болюча. Я навчився це розуміти і працювати так, щоб намагатись дати позитивний результат кожному, хто до мене звернувся.

У Вас можуть бути свої вимоги чи перестороги по справі, тож будьте певними, що вони не залишаться без уваги. Якщо Ви не можете зустрітися зі мною в офісі – ми знайдемо спосіб поспілкуватися деінде, або ж засобами електронного зв’язку. Якщо у Вас є побажання щодо умов співпраці, оплати та ін. – це теж піддається обговоренню.