З чого складається вартість послуг адвоката

Критерії, які впливають на розмір гонорару:

Складність справи. Складність можна оцінити лише після повного ознайомлення з усіма матеріалами справи. Складність визначається проблемами та перешкодами, які доведеться усувати на шляху до позитивного результату. Інколи складність ситуації полягає у необхідності вступити в справу, яка вже тривалий час розглядається.

Обсяг робіт. Кількість позивачів, відповідачів, третіх осіб, кількість судових засідань, обсяг одержання необхідних доказів, підготовка процесуальних документів, підбір і аналіз судової практики – становить певний обсяг робіт, який визначає вартість послуг в більшу чи меншу сторону.

Терміновість. Надання послуг можливо в стислі терміни, які обговорюються індивідуально.

Регіон. У разі необхідності виїзду за межі м. Луцька для отримання доказів, збору необхідних документів, участі в судових засіданнях, узгоджуються або витрати на проїзд, або збільшується загальна вартість послуг.

Орієнтовні розміри гонорару

Усні консультаціїВід 500 грн.
Письмові консультації, правові висновкиВід 1000 грн.
Судові (процесуальні) документи Від 1000 грн.
Складення проектів договорівВід 2000 грн.
Юридичний аналіз договорівВід 1500 грн.
Представництво в державних органахВід 1000 грн.
Представництво в судових справахВід 2000 грн.
Комплексне ведення судових справВід 5000 грн.
Створення юридичних осіб, зміна etcВід 2000 грн.
Постійне правове забезпечення бізнесуВід 5000 грн./міс.

Оплата

Форма оплати готівкова або по перерахунку, чи ж банківською карткою. Можливі розстрочка або постоплата послуг, що надаються на індивідуальних умовах.
У будь-якому випадку адвокат укладає з клієнтом договір, у якому прописуються умови оплати послуг адвоката; за кожну отриману суму коштів адвокат видає розрахунковий документ.
Згідно положень чинного процесуального законодавства, витрати на правову допомогу у судових справах можуть стягуватися із протилежної сторони, однак суд вправі зменшити розмір таких витрат.