У 2001 році закінчив юридичний факультет Волинського державного університету (нині – Східноєвропейський національний університет) імені Лесі Українки. Ще навчаючись, працював студентським директором юридичної клініки “Ad Astra” під керівництвом Віталія Єлова та Вадима Матвіїва.

Працюю за юридичним фахом з 2001 року. Спершу обіймав посаду юрисконсульта кредитної спілки, в подальшому працював юристом агропромислової групи підприємств. Є досвід обслуговування медичних установ.

Із 2006 року займаюся адвокатською діяльністю, спершу – в складі адвокатської приватної компанії “Конфідент” під керівництвом Сергія Сафулька, а з 2009 року по 2019 рік працював у компанії адвокатів-колег Вадима Матвіїва та Ольги Мартинюк. На даний час практикую індивідуально.

Маю значний досвід юридичної роботи, в т.ч. в судах всіх інстанцій та юрисдикцій, свідченням чого є не одна сотня успішно проведених справ.

Щоб надавати якісні юридичні послуги, постійно підвищую свою каваліфікацію, як в ході підготовки до справ, так і на професійних тренінгах чи семінарах.

 

Фрагмент архіву завершених справ за 2006-2016 роки
Свідоцтво про право на заняття адвокатською діяльністю